Cīniņš par sievieti beidzies ar nazi krūtīs

0 komentāri

Trešdien ap pulksten 21:00 Rīgas Latgales iecirknis saņēma informāciju, ka Katoļu ielā kādā dzīvoklī noticis noziegums. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka greizsirdības dēļ starp diviem vīriešiem izcēlies konflikts. Konflikta laikā viens vīrietis ar nazi sadūris otru vīrieti. Saprotot izdarīto, vainīgā persona metās bēgt.


Noskaidrojot notikušā apstākļus, policisti uzzināja arī iespējamās vainīgās personas pazīmes un jau pēc neilga laika aizturēja 1983. gadā dzimušu vīrieti.

Aizturētais atzīst savu vainu izdarītajā noziegumā. Šobrīd pret viņu ir uzsākts kriminālprocess par miesas bojājuma tīšu nodarīšanu, kas bīstams dzīvībai. Vīrietim par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz septiņiem gadiem un policijas kontrole uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas