Cietumnieks zābakā paslēpj čivauvu

0 komentāri

Rīgas centrālcietuma darbinieki kāda ieslodzītā kamerā atraduši miniatūra izmēra suni – čivauvu. Cietuma darbiniekiem ir sava versija par to, kādiem mērķiem suns izmantots.

Nedz citi cietumnieki, nedz cietuma personāls nav sūdzējušies par suņa klātbūtni, kas nozīmē – dzīvnieks bijis ļoti kluss, kā arī to, ka citiem ieslodzītā “kolēģiem”, iespējams, čivauvas klātbūtne bijusi izdevīga. Proti, nelielā izmēra suni iespējams izmantot nelegālu vielu pārvietošanai. Tiesa gan, pagaidām tā ir tikai versija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Cietuma vadībai jautājumi radušies arī par to, kā suni varēja cietumā “ienest”. Ienesto mantu pārbaudes notiek manuāli.

Interesants ir fakts, ka par suņa “ieslodzīšanu” sūdzējusies cietumnieka dzīvesbiedre. Kundze nākusi klajā ar paziņojumu, ka ieslodzītais piesavinājies suni un “tur to aiz restēm”.

Suns cietuma kamerā bijis vienu dienu.

Plašāk par šo tematu – “Degpunktā” veidotajā sižetā!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas