Cietumniekiem narkotikas piegādā ar helikopteriem

0 komentāri

Slepenas kabatas, slēptuves grīdās un sienās, dzīvnieki un pat helikopteri – tieši tik laba ir cietumnieku iztēle, kad jātiek pie aizliegtām lietām un vielām. Nesen jau tika vēstīts par zābakā paslēptu suni, tagad pastāstīsim par arbaletiem un citām savdabīgām narkotiku nodošanas metodēm.

Nevienam nav noslēpums, ka cietumnieki dažkārt ir arī narkotiku lietotāji. Daudzi lieto jau pirms nonākšanas zonā, citi,  apreibinošās vielas pamēģina, tieši esot tur.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai gan visi atkarīgie ieslodzītie tiekot ārstēti, un galējas nepieciešamības gadījumā, pat ar metadonu, ieslodzījuma vietu pārvaldē nenoliedz, ka narkotiku problēma aiz restēm pastāv.

Cietumniekam – narkomānam faktiksi vajag divas aizliegtas lietas – mobilo telefonu, lai sarunātu, kā tikt pie narkotikām un narkotikas, lai tās lietotu.

Te jau lietā tiek likta tāda iztēle, ka atliek vien pabrīnīties un domāt – tik asi prāti noderētu ne vienā vien pieklājīgā darbavietā.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas