Ciemojoties pie paziņas, vīrietis nozog automašīnas atslēgas un pēcāk arī automašīnu

0 komentāri

Vecgada vakarā ap pulksten 22:30 Rīgas Zemgales iecirkņa darbinieki saņēma informāciju par automašīnas Mercedes Benz zādzību, kas veikta Ziepniekkalna mikrorajonā. Policijas darbinieki noskaidroja, ka pie 1989. gadā dzimušā vīrieša ciemojās kāds paziņa, kurš slepus paņēma viņa automašīnas atslēgas un nozaga arī viņa automašīnu.

Veicot operatīvās izmeklēšanas darbības, 5. janvārī policisti aizturēja 1985. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais tika nogādāts policijas iecirknī, kur viņš atzina savu vainu izdarītajā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nozagtā Mercedes Benz markas automašīna ir atgūta, taču tā ir bojāta. Likumsargi noskaidroja, ka aizturētais vīrietis ar zagto automašīnu izraisījis ceļu satiksmes negadījumu, uzbraucot šķērslim, apskādējis automašīnu un aizbraucis no negadījuma vietas.

Pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess par zādzību. Šādam noziegumam likumā paredzēts sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas