Cēsu policija meklē pazudušo Tomasu. Vēl piektdienas rītā viņš bijis savā Facebook profilā…

13 komentāri

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 16 gadus vecā Tomasa Liedes meklēšanā.

Pusaudzis 21. aprīlī izgājis no savas dzīvesvietas Jaunpiebalgā, un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Zēns bija ģērbies tumši zilā virsjakā, brūnās biksēs, kājās sporta apavi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka, iespējams, pusaudzis devies Rīgas virzienā. Policija lūdz iedzīvotājus ziņot par zēna atrašanās vietu vai sniegt jebkuru citu informāciju, kas sekmētu atrašanās vietas noskaidrošanu.

Redzams, ka vēl piektdienas rītā pusaudzis savā Facebook profilā acīmredzot padalījies ar kādu videomateriālu.

13 komentāri

TOP komentāri

 • Talkotājs
  +6

  Talkotājs

  Puisim ir tāds vecums,kad gribas protestēt pret visu pasauli,pēc foto.Kad būs nosalis,neēdis un no Vārnu ielas puikām dabūjis pa šnobeli atgriezīsies mājās ar nolaistām ausīm.Būs jau labi.

  23.04.2016 08:47

 • Es
  +3

  Es

  Nu kā var bērns pazust?! Varbūt ģimenē kaut kas nav kārtībā, tā pat vien neiet prom! Un saceļ kājas policiju,un ko tālāk?! Šitiem, kas nedomā, ko dara,likt sodu! un lai pasaka iemeslu, kādēļ pazuda,aizbēga,lai tauta zin!!!!

  23.04.2016 09:28

 • yolo
  +2

  yolo

  vins dzivoja bernunama ,tad vinu panema audzu gimene nesen pirms nedelas ,un vinam nepatika un vins aizgaja prom no tas mates ....

  25.04.2016 16:04

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas