Ceļu policija Jāņos vidēji noķer 60 dzērājšoferus, bet realitātē tādu ir vēl vairāk

0 komentāri

Vasaras saulgrieži ierasti ir viens no darbīgākajiem laikiem ceļu policistiem. Kaut arī pēdējos gadus tie aizvadīti mierīgāk, joprojām ir daudz autovadītāju, kas turpina sēsties pie stūres reibumā, intervijā 900 Sekundēm norāda Valsts policijas Satiksmes drošības pārvaldes priekšnieks Normunds Krapsis.

Pēdējie gadi un Līgosvētki aizvadīti bez bojāgājušajiem, un ceļu policijas priekšnieks cer, ka tā tas turpināsies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr jebkurā gadījumā vidēji vasaras saulgriežos policisti pieķer 60 autovadītājus, kuri pie stūres sēžas reibuma stāvoklī. “Skaidrs, ka skaits ir vēl lielāks,” atzīst Krapsis.

Runājot par svētkiem, ceļu policijas šefs apliecina: “Mēs būsim gatavi un mobili.” Policija šajā pavasarī ir iegādājusies jaunus motociklus, kas atvieglo patrulēšanu, un, kā atzīst Krapsis, pašiem likuma sargiem jauna tehnika vienmēr atvieglo darbu.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas