Britu meitenes slepkavībā apsūdzētais Zaļkalns, iespējams, ir pakāries

0 komentāri

Britu policija vēsta, ka parkā pie Bostonas muižas parkā atrastas vīrieša līķis. Oficiāli apstiprināts, ka tās varētu būt meklētā Latvijas pilsoni Arņa Zaļkalna mirstīgās atliekas. Tomēr britu policija sliecas domāt, ka tas ir tieši meklētais A. Zaļkalns, kurš tiek turēts aizdomās par nepilngadīgās Alises Grosas slepkavību.

Pagaidām neapstiprinātas spekulācijas liecina, ka A. Zaļkalns ir pakāries.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā zināms, A. Zaļkalns bija pēdējais, kuru video novērošanas kameras fiksēja īsi pirms pēdējo reizi tika redzēta nogalināta Alises Grosa. Pats Zaļkans pēdējo reizi tika redzēts 3. septembrī. Kā norāda viņa ģimenes pārstāvji Latvijā, viņš bija pārstājis ar viņiem kontaktēties, kas lika izdarīt secinājumus par to, ka viņš slēpjas vai arī, iespējams, ir izdarījis pašnāvību vai ir nogalināts.

A. Zaļkalns Lielbritānijā strādāja celtniecībā. Pirms tam Latvijā viņš izcieta septņu gadu cietumsodu par savas sievas slepkavību, kas britu policistiem ļāva izdarīt pieņēmumu, ka Zaļkalns varētu būt saistīts ar Grosas pazušanu un slepkavību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas