Brīdini pensionāru! Jēkabpilī no kāda vecīša izkrāpj lielu naudas summu

0 komentāri

Jēkabpilī atkal uzdarbojušies sen Latvijā neredzētie telefonkrāpnieki, no kāda pensionāra pāra izkrāpjot tūkstoš dolāru un 500 eiro.

Parasti telefonkrāpnieki pensionāriem zvana vēlu vakarā vai naktī, kad upuri ir miegaini un līdz ar to vieglāk apvārdojami. Šoreiz gan viltvārži izmēģinājuši savu aktiermeistarību izspēlēt gaišā dienas laikā. Ap pulksten trijiem Valentīna un Klāras dzīvoklī iezvanījies stacionārais telefons, un pie klausules piegājis ģimenes galva.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pacēlu klausuli – sievietes balss. Tēti es… Nē, vārda “tētis” nebija. Esmu iekūlusies nepatīkamā situācijā. Iekritu. Man ir saplēsta lūpa, tā asiņo, bet labāk pastāstīs izmeklētājs. Tad klausuli ņem vīrietis. Viņš stāsta, ka meita klīnikā kāpusi lejā pa trepēm, viņa ir ārste, paklupusi uz trepēm un krītot aizķērusi meitenīti. Meitenīte nespēja noturēt viņas svaru un atsitās ar galvu,” sarunu atceras pensionārs.

Tālāk jau sākusies tīrākā izspiešana. Meitenītei esot slikti, bet meitu var glābt tikai liela nauda. Saruna ar krāpniekiem ilgusi četrdesmit minūtes. Vīrietis lasījis Valentīnam krimināllikumu, lūdzis diktēt banknošu numurus, lai vilktu laiku.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas