Brangs ķēriens! Ilūkstē konfiscē ieročus, spirtu, degvielu un cigaretes

0 komentāri

Pirms kāda laika Daugavpils policijas iecirknī bija uzsākts kriminālprocess saistībā ar iespējamo alkohola pārdošanas vietu Ilūkstē. Ar mērķi pārbaudīt esošu informāciju, kriminālprocesa ietvaros tika veikti dažādi operatīvie pasākumi.

5. aprīlī Daugavpils iecirkņa kolēģus gaidīja pārsteigums, kad, veicot sankcionēto kratīšanu kādā privātmājā Ilūkstē, izrādījās, ka tur tirgo ne tikai nelikumīgo alkoholu, bet arī citas nelikumīgās akcīzes preces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā izdevās izņemt vairāk par 43 litriem spirta, ap 2 400 cigarešu, 670 litrus degvielas, kā arī četrus nereģistrētus šaujamieročus. Saistībā ar notikušo policija pārbauda 1970. gadā dzimušu vīrieti, izņemto mantu saimnieku.

Vīrietim draud kriminālatbildība gan par akcīzes preču, gan par šaujamieroču nelikumīgu glabāšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas