Bīsties kaimiņa dusmu! Kāds sarūgtināts jaunietis sadur kaimiņa riepas!

0 komentāri

Kāds sadusmots jaunietis kaimiņam nolēmis atriebties, sadurot visas četras viņa spēkrata riepas. Dusmu izvirduma iemesls izrādās ir tas, ka kaimiņš atteicies jaunieti aizvest, kur viņš esot prasījis.

Sestdien Salaspils iecirkņa policisti saņēma kādas automašīnas īpašnieka izsaukumu uz Ropažu novada Villasmuižu, kur viņa spēkratam pārdurtas visas četras riepas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Spēkrata īpašnieks policistiem pastāstījis, ka viņa kaimiņš, atrodoties alkohola reibumā, pieprasījis, lai viņu aizved uz kādu galamērķi. Taču spēkrata īpašnieks atteicies, tādēļ kaimiņš sadusmojies, kļuvis agresīvs un pārdūris visas četras Audi 80 riepas.

Policisti par tīšu mantas bojāšanu aizturēja 1994. gadā dzimušu vīrieti, kurš atzina savu vainu noziegumā. Šobrīd ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu noziegumu var draudēt brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas