Bijušais ceļu policists sūdzas par to, ka ticis aizturēts pie stūres dzērumā

0 komentāri

Valmieras pusē aizturēts kāds Rīgas kārtības policijas darbinieks, kurš pie stūres bijis 2,5 promiļu reibumā. Vīrietis tagad ar jurista starpniecību policijā uzrakstījis iesniegumu, kurā apsūdz savus nu jau bijušos kolēģus prettiesiskā rīcībā un uzbrukumā tieši viņam.

Turklāt aizturētais vīrietis pats agrāk strādājis par ceļu policistu Gulbenes iecirknī.
Savukārt dzērājšoferim konfiscētā policijas automašīna, pretēji iepriekš izskanējušai informācijai, joprojām atrodas Nodrošinājuma valsts aģentūras (NVA) stāvlaukumā Valmierā, nevis jau ir atdota Rīgas kārtības policijai.

Likumsargi lūgs tiesu tuvāko pāris dienu laikā izskatīt iespēju atdot automašīnu dienestam. Tā kā spēkrats nepieder aizturētajam šoferim, Valsts policijai ir tiesības mašīnu atgūt lietošanā neatkarīgi no tā, vai aizturētais maksās sodu, vai nē. Šādu kārtību nosaka 2013. gadā oktobrī pieņemtais satversmes tiesas spriedums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas