Bezpajumtnieki uz sliedēm cenšas glābt nevērīgu gājēju; diemžēl neveiksmīgi

0 komentāri

Traģisks negadījums šorīt noticis Ogrē, Mālkalnes prospektā. Tur kāda sieviete, šķērsojot sliežu ceļus, pakļuvusi zem vilciena.

Traģiskais negadījums noticis 8.27 no rīta, kad Ogrē iebraucis pasažieru vilciens no Rīgas. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete atradusies pārāk tuvu vilcienam un ar tā radīto gaisa plūsmu tikusi parauta zem riteņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aculiecinieki – divi bezpajumtnieki Anita un Vilnis – bijuši teju vai vienīgie notikuma liecinieki. Viņi pat centušies atturēt sievieti no dzelzceļa šķērsošanas, diemžēl tas neizdevās.

Vilnis saka, – daudzas nelaimes nenotiktu, ja vilcieni biežāk lietotu skaņas signālus. Pie pārbrauktuvēm, kur apstājas mašīnas, vilciens vienmēr uztaurē.

Jāpiebilst, ka pēdējais negadījums tieši uz šīs pārejas noticis 29. jūlijā, kad uz sliedēm gāja bojā 25 gadus vecs vīrietis. Policija, aptaujājot aculieciniekus, toreiz secināja, ka viņš izdarījis pašnāvību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas