Bezbiļetnieks atsakās maksāt sodu, pagrūž sabiedriskā transporta kontrolieri un aizmūk

0 komentāri

Vakar, 5. novembrī, Rīgas Kurzemes iecirkņa darbinieki saņēma izsaukumu uz kādu sabiedriskā transporta pieturu netālu no Ķīpsalas ielas. Ierodoties notikuma vietā, policisti noskaidroja, ka sabiedriskā transporta kontrolieri aicinājuši kādam jaunietim izkāpt no sabiedriskā transporta, jo viņš pārvietojās bez braukšanas biļetes.

Izkāpjot no sabiedriskā transporta, jaunietis atteicās maksāt sodu par braukšanu bez biļetes, pagrūda vienu no kontrolieriem un metās bēgt.

Iegūstot agresīvā bezbiļetnieka izskata aprakstu, pēc neilga laika patruļpolicijas darbinieki notvēra agresīvo bezbiļetnieku – 1994. gadā dzimušu vīrieti. Aizturētais tika nogādāts policijas iecirknī.

Par huligānismu ir uzsākts kriminālprocess. Par šādu likuma pārkāpumu aizturētajam var draudēt sods – brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs, naudas sods un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas