Bezbailīgi garnadži gaišā dienas laikā ”aptīra” auto

0 komentāri

Pirmdienas rītā Ainārs, kā ierasts, devies uz darbu. Savu auto novietojis Elijas ielā un, neko ļaunu nedomādams, aizgājis uz biroju. Kad automašīnas saimnieks atgriezies, pirmajā mirklī vēl nodomājis, ka kaut ko sajaucis, tādēļ sācis rūpīgi pārmeklēt auto salonu. Diemžēl pēc mirkļa nākusi apskaidrība. Kāds viņa prombūtnes laikā pilnībā iztīrījis autosalonu un bagāžnieku. 

Pēc notikušā, Ainārs meklējis palīdzību policijā, taču piedzīvotais nav devis pārliecību, ka ļaundarus kāds drīz atradīs, tādēļ, kungs organizējis pats savu izmeklēšanu. Dažu dienu laikā izdevies savākt dažādus videonovērošanas kameru video, kuros labi redzams, gan tas, kā notiek zādzība, gan tas, ar kādu auto pārvietojas garnadži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas