Bezvēsts pazudušais Sergejs Noga netiek atrasts; vēl ir cerība, ka viņš ir dzīvs

1 komentārs

Aizvadītajā sestdienā, 28. maijā, Bezvests.lv brīvprātīgie nelielā sastāvā Stopiņu pagastā veica bezvēsts pazudušā 35 gadus vecā Sergeja Nogas provizoriskus meklēšanas darbus. Meklējumi nevainagojās ar panākumiem, kas vieš cerību, ka vīrietis ir dzīvs.

Tika pārmeklēta visa ciema Līči apkārtne. Meklēja kā uz zemes (ar kinologu un suņu palīdzību), tā gaisā – ar paraplānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Meklējumi ilga 2,5 stundas.

“Šoreiz rezultāts nebija pozitīvs – pazudušo Sergeju brīvprātīgie tā arī neatrada. Tas vieš cerību, ka meklējamais ir dzīvs un vesels un varbūt tiešām kaut kur aizbraucis, nepaziņojot tuviniekiem par saviem nodomiem,” informē bez vēsts pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas pārstāvji.

Tāpat Bezvests.lv izsaka par atsaucību un ātru reaģēšanu aktīvajiem brīvprātīgajiem – kinoloģei Lailai Skrodelei ar suni Jūli), paraplāna pilotam Guntim Skrodelim, kā arī Jūlijai Voroņinai un Aleksandram Faminskim.

Pazudušā meklēšana turpināsies.

Foto – meklēšanas darbi!

1 komentārs

TOP komentāri

  • ]
    0

    ]

    gods un slava ,sunim visma zudens spaini atstaja ko dzer buuriitii

    29.05.2016 13:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas