Bezvēsts pazudis saksofonists; kolēģi noraizējušies un lūdz palīdzēt

0 komentāri

Neredzīgo mūziķu ansambļa kolēģi meklē savu bezvēsts pazudušo 61 gadu veco saksofonistu Jāni Šarkovski, kurš jau 20 dienas bez brīdinājuma neapmeklē koncertus un mēģinājumus, neierodas darbā jaunbūvē. Arī viņa telefons neatbild – ir atslēgts, vēsta ieraksts organizācijas BezVests.lv Facebook lapā.

Kā Bezvests.lv paziņoja Jāņa tuva paziņa un kolēģe no neredzīgo un vājredzīgo muzikālā ansambļa Kristīne Lapuha, kopmītnes kaimiņi Juglā, kur viņš dzīvo Strazdumuižas neredzīgo pansionāta rajonā, Jāni Šarkovski pēdējo reizi redzējuši 2016. gada 7. februārī, svētdienas vakarā. Pēc pulksten 18 viņš kaut kur aizgāja, nevienu no kopmītnes kaimiņiem nebrīdināja un līdz šim brīdim nav atgriezies. Uz zvaniem mūziķis neatbild jau 20 dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

8. februārā rītā Jānis Šarkovskis tā arī neieradās darbā, kur vienā no Baltezera jaunbūvēm strādāja par celtnieku. Neieradās ne tajā dienā, ne arī nākamajā. Jau 20 dienu par viņu nav nekādu ziņu ne kopmītnē, ne Strazdumuižas ciematā, ne muzikālajā ansamblī.

“Burtiski trešajā dienā pēc Jāņa pazušanas, to aptvēra viņa biedri no muzikālā kvinteta, kad viena no mūziķēm – Kristīne –piezvanīja viņam pabrīdināt par kārtējo mēģinājumu, bet tālrunis bija atslēgts. Ne uz vienu no mēģinājumiem Jānis, kurš jau divus gadus ansamblī spēlēja saksofonu, laika periodā no 7. līdz 20. februārim tā arī neieradās,” ziņo pazudušo cilvēku meklēšanas organizācija.

Jāņa augums – aptuveni 175 centimetri, kalsna miesas uzbūve. Īsi mati. Kā bija ģērbies – nav zināms. Nekādas somas līdzi neņēma – visas mantas pēc sava ieraduma salika kabatās.

Par Jāni zināms arī tas, ka kopmītnes istabiņā vīrietis dzīvoja viens, nebija precējies un bērnu viņam nebija.

Dzimtā puse ir Rēzeknē, bet ar savām māsām attiecības praktiski neuzturēja. Viena no viņām dzīvo Kadagā, taču radniecīgās saites faktiski bija pārtrauktas, jo ilgu laiku Jānis atradās peļņā ārzemēs – Krievijas Ziemeļos, kur strādāja celtniecības jomā. Brīvi runā gan latviešu, gan krievu valodā ar nelielu latgaliešu akcentu. Nēsā brilles ar bieziem stikliņiem.

Lūgums visiem, kuri ir redzējuši Jāni Šarkovski, vai ziņa viņa iespējamo atrašanās vietu, steidzami ziņot Bezvests.lv pa tālruni: 22 084 084.

Avots: BezVests.lv

Avots: BezVests.lv

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas