Berģos pie kādas privātmājas atrod sievietes līķi

0 komentāri

Vakar ap pulksten 20.00 vakarā Berģos, Vējdzirnavu ielā, pie kādas privātmājas sētmales atrastas 52 gadus vecas sievietes mirstīgās atliekas. Allaž tik klusajos Berģos, iespējams, noticis nežēlīgs laupīšanas uzbrukums. 

Kāda ēdināšanas uzņēmuma darbiniece vakar vakarā atgriezusies mājās no darba, bet tā arī līdz galamērķim nav tikusi. Sievieti pie privātmājas vārtiņiem atraduši tuvinieki ar asiņainu seju guļam uz asfalta un izsaukuši policistus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policistiem ir aizdomas, ka uzbrukums saistāms ar laupīšanu, tāpēc, ka no notikuma vietas pazudusi sievietes somiņa. Tomēr netiek izslēgta iespēja, ka kundzei palicis slikti un pēc tam somiņu vienkārši paņēmuši bomži vai narkomāni, kādu Berģos izrādās esot ne mazums.

Tieši ap to laiku, kad notikusi nelaime, mājās nākusi arī Ellas kundze, kura dzīvo turpat kaimiņos. Viņa dzirdējusi par vakardienas notikumu, un tas viņu pamatīgi izbrīnījis, jo apkārtnē neilgi pirms uzbrukuma nav manīta neviena dzīva dvēsele.

Ellas kundze pieļauj, ka iesaistīti varētu būt apkārtnes klaidoņi. Tomēr diez vai viņi būtu tie, kas apzināti gājuši slepkavot. Varbūt somiņu nospēruši.

Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka policistiem šodien izdevies atgūt sievietei pazudušo somiņu. Apstākļi tiek turēti stingrā noslēpumā.

Jau tuvākajās dienās likumsargu rīcībā būs vismaz mutisks ekspertu slēdziens, ar skaidrojumu, vai tiešām noticis vardarbīgs uzbrukums, vai arī notikušais ir tikai nelaimes gadījums, kas saistīts ar sievietes pēkšņām veselības problēmām.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas