Salu tilta avāriju izraisīja nevis slikts ceļš, bet sievietes iebraukšana būvbedrē

1 komentārs

Ceturtdien uz Latvijas ceļiem fiksēti kārtējie ceļu satiksmes negadījumi un viens no tiem ir bijis visai traģiskikomisks – iebraucot bedrē uz Salu tilta, avārijā cieta kāda sieviete.

Ap pulksten septiņiem no rīta kāda 43 gadus veca sieviete ar automašīnu Audi 80 iebraukusi bedrē uz salu tilta un guvusi tādas traumas, ka aizvesta uz slimnīcu. Varētu jau ironizēt, ka piepildījušies joki par Latvijas ceļu slikto stāvokli un to, ka braucot pa vietējām bedrēm var izsist zobus un ne tikai. Taču ir saņemta fotogrāfiju no aculiecinieka, kas parāda – kā šī dīvainā avārija patiesībā izskatījās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Sieviete iebraukusi nevis bedrē, ko laika zobs izgrauzis asfaltā, bet gan būvbedrē. Gribējusi nogriezties pa labi uz Zaķusalu, taču mazliet nokļūdījusies ar vietu, kur to var darīt.

Remonts uz Salu tilta vēl kādu laiku turpināsies. Cilvēkiem rūpīgi jāskatās uz ceļazīmēm un arī, protams, uz pašu ceļu. Būvbedrēs un daugavā neiebraukt palīdzēs zīmes un barjeras, savukārt skatīšanās uz ceļu ļaus nesabojāt mašīnu, braucot pa vēl nenomainīto, veco asfaltu.

Skaties video:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ill
    0

    ill

    Vispār jau pa to tiltu visi nesās tā, it kā nekāds remonts tur nenotiktu...

    20.06.2015 21:35

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas