Baznīcā nozog ziedojuma kasti! Ieguvumu iztērē degvīna iegādei

0 komentāri

6. aprīļa vakarā Ludzas policijas iecirknī tika saņemta informācija par to, ka kādā Ludzas baznīcā notikusi zādzība. Ierodoties notikuma vietā, Valsts policija noskaidroja, ka nezināms vīrietis iegājis baznīcā un nozadzis ziedojuma kasti ar naudu. Par zādzības faktu tika uzsākts kriminālprocess.

Nekavējoties uzsākta ļaundara meklēšana, veicot nepieciešamus operatīvus pasākumus. Jau pēc neilga laika aizdomās turamo, kuram tobrīd jau bija 4 promiļu reibums, izdevās atrast un aizturēt Ludzā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā noskaidrojās aizturētais, 1975. gadā dzimis vietējais iedzīvotājs pēc nozieguma izdarīšanas no zagtās ziedojumu kastes paņēma naudu un devās uz tuvāko lielveikalu, kur iegādājās pārtiku un degvīnu.

Minētais vīrietis agrāk ir vairākas reizes tiesāts par mantiskā rakstura noziegumiem. Arī šoreiz viņam draud kriminālatbildība par zādzības izdarīšanu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas