Bauskas pusē uzdarbojas stārķu mazuļu slepkava, uzskata kaimiņi

0 komentāri

Liela jezga sākusies kādā ciematā Bauskas pusē – daļa vietējo iedzīvotāju stāsta, ka ir nogalināti stārķu mazuļi. Tas izdarīts, kurinot krāsni un neņemot vērā to, ka uz skursteņa atrodas stārķa ligzda. 

Garozā vietējie iedzīvotāji rāda pašu uzņemtas fotogrāfijas. Tajās redzams, ka šopavasar uz Skolas ielas 5. mājas skursteņa stārķu pāris uzvijis ligzdu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ļaudīm tas bijis liels notikums – viņi vērojuši, kā skaistie putni iekārtojas, kā mīlējas un vada savu ikdienu.

Tiesa, jau no paša sākuma vienai mājas iedzīvotājai bija pretenzijas – viņai ir krāsns un reizēm lieto skursteni. Tātad – ligzdai tā nebūtu tā labākā vieta. Tādēļ kaimiņi saka, ka šī mājas iedzīvotāja it kā gribējusi tīši no stārķiem atbrīvoties tieši tagad, vasaras vidū, kad viņiem jārūpējas par mazuļiem.

Ja mazuļi tiešām nobeigti, ļaudis vainīgajam cilvēkam prasa sodu. Kādu – viņi īsti nezina, vien nosaka – tādu, kādu nosaka likums.

Tikmēr sieviete, kuru nu Garozas iedzīvotāji uzskata par ļaundari un stārķu slepkavu, pauž, ka neko ļaunu nav gribējusi un mazuļu stārķu pārim, viņasprāt, vispār nav bijis. Ar ligzdu viņa gatavojusies tikt galā atbilstoši visiem noteikumiem.

Par notikušo ir informēta gan vietējā pašvaldības policija, gan Dabas aizsardzības pārvalde, abu darbinieki šodien izbrauca uz Garozu, lai veiktu pārbaudes. Viens jau tagad ir skaidrs – aiztikt ligzdu neviens nedrīkstēja līdz ligzdošanas laika beigām, proti – līdz rudenim.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas