Bauskas pusē policija pieķer kūlas dedzinātāju

0 komentāri

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde informē, ka 5. aprīlī reģistrēta kūlas dedzināšana Bauskas novadā Mežotnes pagastā. Patruļpolicijas darbinieki, veicot patrulēšanu, kūlas dedzināšanas brīdī pieķēra 1951. gadā dzimušu sievieti.

Par kūlas dedzināšanu noformēts administratīvā pārkāpuma protokols. Policija jau iepriekš informēja par diviem gadījumiem, kad par kūlas dedzināšanu noformēti jau divi administratīvā pārkāpuma protokoli – Jēkabpilī un Neretas pagastā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viens no gadījumiem reģistrēts 26. martā Jēkabpilī. 1979. gadā dzimis vīrietis tika pieķerts tieši kūlas dedzināšanas brīdī, savukārt 4. aprīlī Neretas pagastā, dedzinot kūlu, pieķerts 1960. gadā dzimis vīrietis. Abos gadījumos noformēti administratīvā pārkāpuma protokoli.

Policija lūdz iedzīvotājus ziņot par iespējamiem likumpārkāpējiem saistībā ar kūlas dedzināšanu. Ja tiek manītas personas, kuras dedzina kūlu, nekavējoties par to informēt policiju, zvanot pa tālruni: 110 vai 112.

Likums paredz, ka par kūlas dedzināšanu uzliek naudas sodu fiziskajām personām no 280 līdz 700 eiro.

Kriminālatbildība iestājās, ja, dedzinot kūlu, aizdegusies kāda no ēkām, kā rezultātā radīti lieli zaudējumi vai ugunsgrēkā gājis bojā cilvēks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas