Bauskas mūzikas skolu apsēduši vandaļi; ārda un posta visu skaisto

0 komentāri

Bauskas mūzikas skolu jau kādu laiku piemeklē dažādas likstas. Šķiet, ka viss skaistais, ko tās darbinieki rada, kādu vienkārši kaitina vai traucē.

Pirmdienas rītā atnākot uz darbu, Bauskas mūzikas skolas direktore ieraudzīja bēdīgu ainu. Velosipēdu novietne bija burtiski izcelta no zemes ar visiem stiprinājumiem, savukārt rūpīgi stādītās puķes mētājās, kur pagadās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tagad ziedi iestādīti atpakaļ, velosipēdu novietne salabota, taču problēma palikusi – nelielā mūzikas skola gluži vai kā magnēts pievelk huligānus un zagļus.

Mūzikas skolas darbinieki ļoti cer, ka vandāļi un zagļi tiks atrasti un saukti pie atbildības, taču patlaban likumsargiem ar to neveicas. Tādēļ tuvākajā laikā vismaz daļai no teritorijas apkārt būs žogs, savukārt pie ēkas – videonovērošanas kameras.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas