Bāra konfliktā Imantā vīrietis salauž degunu sievietei

0 komentāri

Visai bieži dzirdēts par notiekošo krogos, kur visai bieži atšķirīgo viedokļu un izdzertā alkohola ietekmē izkaujas vīrieši. Diemžēl nereti gadās, ka ciest dabū arī sievietes…

Sākās viss kādā krogā Imantā. Satikās tur vīrietis un sieviete jau visai pieklājīgā vecumā – ne tuvu ne pusaudži. Iespējams, ka no sākuma viņu komunikācijā bija pat kāda romantikas dzirksts, taču beigu beigās no čalošanas pie letes sanāca liela šmuce. Kādā brīdī dāma laikam sāka savam sarunu biedram kaut ko oponēt un viņš tā vietā, lai liktu pretim spēcīgus argumentus, raidīja trāpīgu sitienu pa sarunu biedres degunu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tas nozīmē, ka sods, ko saņems vīrietis, kurš nespēja savaldīt rokas, būs salīdzinoši ne tik skarbs. Šobrīd vaininieks, pēc mūsu rīcībā esošās informācijas, notikušo skaidro ar alkohola reibumu. Proti – nav tā īsti aptvēris, ko viņš dara. Taču konflikts abiem sarunu biedriem radies par visai romantisku tēmu.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas