Bankomātos ievietojot “skimmerus”, krāpnieki tikuši pie upuru privātajiem datiem

0 komentāri

Policijai izdevies notvert trīs noziedzniekus, kuri ar viltotām kredītkartēm, izmantojot svešus datus, pirkuši dārgus tālruņus un apģērbu. Personiskie dati tika iegūti, bankomātiem ievietojot tā sauktos “skimmerus”.

Grupējums, kurā bija viens Latvijas un divi Rumānijas pilsoņi, pāris dienu laikā sapirkuši preces 21 tūkstošu eiro apmērā, un aizturēti teju nejauši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par godīgiem pircējiem uzdevās divi rumāņi, kuriem palīdzēja trešais kompanjons – kāds Latvijas iedzīvotājs.

Grupējums devās uz veikaliem un iegādājās ne tikai jaunākās paaudzes tālruņus, bet arī greznu apģērbu. Policijai izdevās viņus aizturēt gluži nejauši – kāds pārdevējs ievērojis, ka maksājumu kartes ir dīvainas, un par to ziņojis policijai, kas nekavējoties nāca uz pēdām bandai.

Skaties foto!

Pēc tam tika veikta kratīšana gan viesnīcas numurā, gan automašīnā. Noziedznieki pirka preces, lai tās pārdotu, jo ar viltotajām kartēm nav iespējams naudu izņemt no bankomātiem.

Policiju pārsteidz, ka daudzi veikalnieki bez jebkādām bažām tirgojuši preces aizdomīgajai trijotnei.

Grupējuma dalībnieks no Latvijas reiz jau sodīts par līdzīgu noziegumu. Visi trīs aizturētie atrodas apcietinājumā.

Skaties video un uzzini vairāk!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas