Avotu ielā aukstasinīgi nogalināts 60 gadus vecs vīrietis

0 komentāri

Rīgā, Avotu ielā, brīvdienās notikusi slepkavība. Par pagaidām nenoskaidrota uzbrucēja upuri kļuvis 60 gadus vecs vīrietis vārdā Guntis. Kaimiņienes viņu atradušas dzīvoklī stadijā, kad kaut ko glābt jau bija krietni par vēlu.

”Mēs uzkāpām augšā, viņš gulēja nedabīgā pozā. Viņš bija šausmīgi piekauts. Seja bija vienā putrā,” stāsta Gunta kaimiņiene Vera.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vera domā, ka Gunta nāvē vainojami viņa kaimiņi – cilvēki, kuri saistīti ar kriminālo pasauli. Turklāt sievietei ir aizdomas, ka mājā notikusi narkotiku tirdzniecība.

Policijā par slepkavību šobrīd uzsākts kriminālprocess un likumsargiem var būt noderīga jebkura ar šo noziegumu saistīta informācija.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas