Avārijā, kur tika notriekta sieviete un bērns, trolejbusa vadītāja brauca pie sarkanās gaismas

2 komentāri

Ceļu satiksmes negadījumā Čaka ielā, kur gāja bojā māte un meita, trolejbusa vadītāja pārbrauca gājēju pāreju pie sarkanās luksofora gaismas, veicot ekspertīzes un pārbaudes, noskaidrojusi Valsts policija.

Tehnisku problēmu transportlīdzeklim negadījuma brīdī nebija, norāda izmeklētāju pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par notikušo ceļu satiksmes negadījumu tika uzsākts kriminālprocess par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi. Policija tālāk šo lietu ir nosūtījusi prokuratūrai kriminālvajāšanai.

Patlaban Valsts policijas Rīgas reģiona Satiksmes noziegumu izmeklēšanas birojs ir pabeidzis izmeklēšanu traģiskajā ceļu satiksmes negadījumā Čakā ielā. Uzsāktā kriminālprocesa ietvaros tika veiktas dažādas ekspertīzes, lai noskaidrotu transportlīdzekļa tehnisko stāvokli, kā arī iespējamu transportlīdzekļa vadīšanu apreibinošu vielu ietekmē. Tāpat izmeklēšanas laikā noskaidrota un izvērtēta aculiecinieku sniegtā informācija par notikušo negadījumu.

Tikmēr aculiecinieki Twitter ziņo, ka sabiedriskais transports vēl joprojām turpina pārkāpt ceļu satiksmes noteikumus.

2 komentāri

TOP komentāri

 • aste
  0

  aste

  Atkal pierādās patiesība, ka mazsvarīgi ir tas, ka tev ir priekšroka. Sava dzīvība katram ir visdārgākā un katram pašam tā ir jāsargā...
  Kāpēc mums nepastāsta, kā tas notika? Vai trolejbuss bremzēja, vai sieviete pēkšņi izskrēja priekšā, vai vadītāja visu redzēja un brauca tik virsū, pie tam, pie sarkanā? Varbūt tā bija slepkavība ar iepriekšēju nodomu? Bet varbūt tā bija pašnāvība ar iepriekšēju nodomu?
  Visbiežāk tomēr gājēji paskrien zem auto, ne auto uzbrauc gājējam...

  29.01.2015 23:59

 • Juris
  0

  Juris

  Steidzīgi jāliek novērošanas kamera un jāsoda visi pēc nopelniem !
  Un jārāda Panorāmā visus , kas brauc pie sarkanās gaismas

  29.01.2015 11:50

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas