Atskats vēsturē: 2000. gadā Jāņu brīvdienās avārijās dzīvību zaudēja 26 cilvēki

0 komentāri

Šogad, lai rūpētos par satiksmes drošību, visā Latvijā rīko vērienīgus reidus. Tā bijis katru gadu, tomēr, atskatoties vēsturē, neskatoties uz to, šīe svētki aizvadīti traģiski.

2000. gada asiņainie jāņi jau kļuvuši teju par leģendu. Tos piemin jau sešpadsmit gadus, gaidot katrus nākamos svētkus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atgādināsim, ka toreiz, 2000. gada jūnija svētku brīvdienās trīs svētku dienu laikā autoavārijās gājuši bojā 26 cilvēki, dažādas traumas guvuši vairāk nekā 100 cilvēki.

Ceļu policijas un CSDD speciālisti bija vienisprātis, ka ”asiņainie Jāņi” kārtējo reizi pierādījuši nepieciešamību mainīt sabiedrības attieksmi pret braukšanu dzērumā un pārgalvīgu braukšanu, kas parasti ir savā starpā cieši saistītas.

Sākās dažādu pretdzeršanas un braukšanas kampaņu laiks. 2003. un 2002.gadā Jāņu brīvdienās Latvijā gāja bojā četri cilvēki, 2001.gadā upuru bija mazāk – bojā gāja viens cilvēks.

 

Video – atskats vēsturē!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas