Atklātas šaušalīgās Kalnciema slepkavības aizkulises

0 komentāri

Dārza mājiņu rajons Kalnciemā ir idilliska vieta pie ūdens, kā novietojumu varētu apskaust daudzi mazdārziņu piekritēji visā Latvijā. Taču tas, ka skats ir gleznains, vēl nenozīmē, ka tur uzturas vislabdabīgākie cilvēki.

Kalnciema mazdārziņu teritorijā piektdienas vakarā it kā esot bijusi ballīte. Ballējušies vietējie “saules brāļi”. Sestdienas rīts atnesis ziņas, ka izklaides ar pudeles cilāšanu noritējušas skarbāk nekā citas reizes. Proti, rīta pusē pie ūdenstilpnes atrasts viena ballītes dalībnieka līķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņu guļam zemē pamanīja kāds vīrietis. Viņš laikam gāja uz savu vasarnīcu un netīšām pamanīja cilvēku guļam zemē. Kad pienāca tuvāk, ieraudzīja, ka no galvas tek asinis. Tātad kāds viņam bija iesitis. Pats viņš nebija ne pret ko galvu sitis.

Viktors pazinis bojāgājušo 52 gadus veco Genādiju, kuram bijusi dīvaina iesauka – Čorts. Kādēļ? Neviens nezina. It kā viņš bijis mierīgs un kašķi neesot meklējis. Tikai pēdējā laikā nodzēries.

Kāda iemesla dēļ kāds varēja nogalināt vīrieti, kurš vāca cigarešu izsmēķus un diedelēja naudu, cilvēki rausta plecus. Iespējams, tas ir vienkārši pārmērīgas alkohola lietošanas bēdīgais rezultāts un vainīgais nekur tālu nav jāmeklē, bet gan Genādija paziņu un pudeles brāļu lokā.

Skaties foto:

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas