Atklājas detaļas par traģisko incidentu Mangaļu dzelzceļa stacijā!

0 komentāri

Šorīt pie Mangaļu dzelzceļa stacijas noticis negadījums, tādēļ kavēta gan automašīnu, gan vilcienu satiksme. Vilciens, kas bija ceļā no Saulkrastiem uz Rīgu, notriecis kādu vīrieti, kurš miris notikuma vietā. Vēl viens traģisks negadījums uz sliedēm pagājušajā sestdienā noticis Lielvārdē.

Vēl šodien Lielvārdē pie stacijas uz sliedēm redzamas asinis. Sestdienas vakarā ap pulksten astoņiem pāri dzelzceļam skrējusi 49 gadus veca sieviete – viņu notriecis kravas vilciens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ātrās palīdzības mediķiem, ierodoties notikuma vietā, vairs nebija ko darīt – kā ārsti saka – traumas nebija savienojamas ar dzīvību. Uz notikuma vietu esot saukti glābēji, lai izvilktu sievietes mirstīgās atliekas no vilciena apakšas.

Aculiecinieki stāsta, ka sieviete nemaz neesot steigusies uz pasažieru vilcienu, jo tad viņa, visticamāk, jau laikus atrastos otrpus sliedēm.

Viņa pēc strīda ar draugu mēģinājusi no vīrieša aizmukt un gribējusi izšmaukt kravas vilcienam pa priekšu. Šī versija tagad jāpārbauda policijai.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas