Atklājas detaļas par mīklaino ugunsgrēku Daugavpilī, kur gāja bojā visa ģimene

1 komentārs

Ugunsdzēsēji ir pārsteigti, jo visi trīs bojāgājušie, kā arī suns Daugavpils ugunsgrēkā tika atrasti pie viena loga mājas stūrī. Bojā gājušo ķermeņi nebija sadeguši, tādēļ, visticamāk, ka cilvēki nosmakuši dūmos, pieļauj Daugavpils ugunsdzēsēji.

Jau ziņojām, ka trešdienas, 18. marta, vakarā notika traģisks ugunsgrēks vienstāvu mājā Daugavpilī, kurā gāja bojā visa ģimene, tostarp septiņus gadus veca meitenīte.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Ēkas saimnieks stāstīja, ka mājas vienā pusē dzīvoja bojā gājusī ģimene, bet otrā – paša mājas saimnieka ģimene. Brīdī, kad notikusi nelaime, saimnieki esot skatījušies seriālu, un, kad sapratuši, ka otrā mājas pusē notiek ugunsgrēks, esot bijis jau par vēlu,” no Daugavpils ziņo TV3 Ziņu žurnālists Jānis Zvērs.

Mājas saimnieks plāno izdegušo mājas pusi izremontēt un atkal padarīt to apdzīvojamu.

Skaties foto no Daugavpils:

1 komentārs

TOP komentāri

  • ok
    +4

    ok

    kur ir taas detaljas?

    20.03.2015 09:48

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas