Atkarīgo centrā Olaines cietumā uz pareizā ceļa centīsies vest 200 notiesātos

0 komentāri

Daudzi noziegumi tiek veikti narkotisko vai psihotropo vielu lietošanas dēļ, tā atzinuši eksperti. Notiesāto personu atkarību mazināšana jau soda izpildes laikā ir svarīgs priekšnoteikums, lai šīs personas nenonāktu cietumā atkārtoti.

Tāpēc valsts īsteno atkarību mazināšanas jeb resocializācijas programmu, un Olaines cietumā Atkarīgo centrs sāks tās īstenošanu, ko trešdien, 25. maijā, apmeklēs Tieslietu ministrijas pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atkarīgo centrā vienlaikus varēs izmitināt 200 notiesāto personu. Tajā izmantos jau Norvēģijā un Polijā aprobēto atkarību mazināšanas programmu metodikas. Šobrīd notiek Atkarīgo centra personāla sagatavošana darbam ar atkarīgajiem ieslodzītajiem.

Kopējais projekta finansējums – sākot ar centra būvniecību un tā darbības sākšanu – ir 8 miljoni eiro, kur lielu daļu sedza Norvēģijas valdība.

Foto: Olaines cietums

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas