Asiņaina slepkavība Tukumā

0 komentāri

Tukumā  kāds vīrietis noslepkavojis divas savas dzīvesbiedres. Vienu – pirms daudziem gadiem, otru – ceturtdienas, 22.augusta, naktī.

Pie tā, ka augšstāva dzīvoklī teju vai katru dienu dzer, Lielās ielas 28. Nama iedzīvotāji jau bija pieraduši. Inese ar savu civilvīru Igoru šeit dzīvoja pāris gadus un, kā atzīst kaimiņi, alkoholu lietoja tiešām klusi – nevienu citu uz pļēgurošanu nekūdīja un arī kašķi ar citiem nemeklēja. Kašķējās abi savā starpā un tādās reizēs Igors palaida rokas, stāsta kaimiņi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Naktī uz ceturtdienu abiem dzīvesbiedriem acīmredzot radies kārtējais konflikts, kam rezultāts – ļoti bēdīgs – 61 gadu vecās Ineses nāve, kas, starp citu, pamanīta vien no rīta. Iespējams, ka civilvīrs visu nakti gulējis ar domu, ka savu dāmu kārtējo reizi vienkārši pāraudzinājis, taču no rīta atklājis, ka sievas viņam vairs nav.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas