Ar troses palīdzību cenšas nozagt bankomātu; aculieciniek, atsaucies!

0 komentāri

Šorīt ap plkst. 03.30 Pilsrundālē ir noticis uzbrukums Swedbank bankomātam, kas atradās SIA Bauskas tirgotājs veikala telpās.

Veikalam tika izsista loga vitrīna un ar troses palīdzību, kas piestiprināta pie automašīnas un apjozta ap bankomātu, aparāts tika izrauts no stiprinājuma. Bankomātā bija tintes aizsardzība, kas ir nostrādājusi, līdz ar to nauda nekur nav derīga un izmantojama. Swedbank bankomāts Pilsrundālē ir neatgriezeniski bojāts, šobrīd tiek veikti zaudējumu aprēķini.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvalde informē, ka par šo faktu VP ZRP Bauskas iecirknī ir uzsākts kriminālprocess un notiek izmeklēšana. Saistībā ar notikušo noziedzīgo nodarījumu, policija lūdz atsaukties  aculieciniekus. Lūgums zvanīt pa tālruni: 63902100 vai 110.

Swedbank bankomāts Pilsrundālē bija viens no tiem 16 bankomātiem, kurus pagājušajā gadā Swedbank uzstādīja novados, kuros nebija neviena bankas bankomāta. Iniciatīva tika īstenota Swedbank izstrādātās Latvijas reģionu attīstības programmas ietvaros. Pēc konsultācijām ar Rundāles novada domi tiks lemts par jauna bankomāta uzstādīšanu.

Visi Swedbank bankomāti ir aprīkoti ir vairākiem drošības elementiem. Viens no tiem ir nenomazgājamā tinte. Tā ir pasaulē pārbaudīta papildu aizsardzība pret bankomātu zādzības vai uzlaušanas mēģinājumiem.

Proti, pie jebkura nelikumīga mēģinājuma piekļūt bankomāta saturam nauda tiek sabojāta ar speciālu nenomazgājamu tinti un vairs nav izmantojama. Tādējādi zūd jēga pat mēģināt zagt vai uzlauzt Swedbank bankomātus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas