Apzagts puisis pārtop par aizdomās turamo

0 komentāri

Pirms pāris dienām Ogres slimnīcā nonācis kāds jauns puisis, kuru ķīviņa laikā, vienā no mitekļiem Bērzu alejā sadūris paziņa. Taču nav īsti skaidrs, kā viss noticis, taču pastāv iespēja, ka pirms tam notikusi arī datora zādzība.

Lai arī kaimiņi šo notikumu, kas noticis aiz slēgtām durvīm, nav pat piefiksējuši, par šajā dzīvoklī mītošajiem jauiešiem viņiem nekas labs nav sakāms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējie atklāj, ka šajā dzīvoklī mītošie ballīšu mīļotāji un viņu ciemiņi, jau iepriekš sagādājuši, ne mazums galvassāpju.

Ogres policisti stāsta, ka izmeklēšanas laikā nākuši gaismā vairāki fakti, kas liecina par to, ka sadurtais puisis iepriekš tik tiešām varētu būt nozadzis sava paziņas portatīvo datoru. Tad nu, viesojoties Bērzu alejas miteklī, apzagtais puisis mēģinājis šo problēmu atrisināt saviem spēkiem, taču savas neapdomības pēc, konflikta laikā ķēries pie naža un acumirklī pats no cietušā, kļuvis par aizdomās turamo.

Šobrīd likuma sargi uzsākuši kriminālprocesu par miesas bojājumu nodarīšanu, kā arī atklāj, ka portatīvā datora saimnieks, vēl šodien nav vērsies policijā ar iesniegumu par notikušo. Protams, jo ziņojot par šo noziegumu, nāktos arī atbildēt par sava vienaudža saduršanu.

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas