Apķēpāt ceļazīmes vairs nav stilīgi! Šim “grafiti gangsterim” tagad būs par ko padomāt…

2 komentāri

Vairākas kārtības sargu ekipāžas Maskavas forštatē pavisam nesen tvarstīja huligānu grupiņu, kas, piedaloties jauniešiem vien zināmā spēlē, bija nolēmuši apķēpāt ceļazīmes.

Brīvdienas pievakarē kāda vērīga Maskavas forštates iedzīvotāja ievērojusi vairāku huligānu nedarbus un par redzēto, nekavējoties ziņojusi policistiem!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trīs jaunieši sešpadsmit, septiņpadsmit gadu. Visi trīs tumšas krāsas treniņtērpos vienam laikam esot bijuši balti apavi, visi kapucēs. Mugursomas. Vairāk nekādas informācijas nav. Aizskrēja no Balvu, Maskavas krustojuma manēžas virzienā. Pie krustojuma apzīmēja ceļazīmi.

Sarunas laikā ar puikām kārtības sargi noskaidrojuši, ka visi trīs ķēpātāji ir nepilngadīgi, tādēļ viņu tālākais ceļš veda uz tuvējo policijas dežūrdaļu.

Foto

Sarunas laikā ar inspektoriem aizturētie huligāni atzinuši, ka ķeburs uz ceļazīmes ir paraksts, savukārt tā atstāšana pēc iespējas neiedomājamākā vietā ir sava veida sacensība ar citiem ielu māksliniekiem. Savukārt šajā vakarā puikas nolēmuši apzīmēt tieši šo ceļazīmi, jo vēlējušies izbaudīt adrenalīnu.

Visticamāk, šis nav pirmais trijotnes mākslas darbs, tādēļ, ja nu arī jūsu īpašumu rotā tieši šāds paraksts, likuma sargi jūs aicina vērsties tuvējā policijas iecirknī.

Video

2 komentāri

TOP komentāri

 • Oskars
  +1

  Oskars

  "Mākslas darbs" saucās. Īstu graffiti tiešām varētu nosaukt par sava veida mākslas darbu. Bet šos tagus?...

  28.03.2016 22:36

 • Agnese.
  +1

  Agnese.

  Es vēlējos pajautāt Degpunktā vadītājiem un režisotriem, Jums neliekas muļķīgi tik ļoti afišēt un parādīt pusei Latvijas tos graffitī mākslinieku parakstus? Viņi šādā veidā savā vecuma grupā izpelnās atzinību un apbrīnu. Viņi takad o

  28.03.2016 21:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas