Apbrīnojami! Drosmīgs iedzīvotājs seko zaglim un palīdz viņu notvert

0 komentāri

Pateicoties kādam vērīgam un drosmīgam iedzīvotājam, policijai izdevies notvert motorlaivas dzinēja zagli, ziņo Valsts policijas pārstāvji.

Sestdien, 2. aprīlī, ap pulksten 9.00 Rīgas Teikas iecirkņa policisti saņēma zvanu no kāda satraukta 1978. gadā dzimuša vīrieša. Viņš Rīgā, Aizkraukles ielā, pa mājas logu pamanījis nepazīstamu iereibušu vīrieti, kurš iziet no viņa mājas teritorijas. Aizdomu pārņemts, mājas saimnieks nolēmis paskatīties, kurā virzienā dodas iereibušais vīrietis, sekojot viņam. Pēc aptuveni 200 metriem aizdomīgais vīrietis iegājis kādas citas privātmājas pagalmā un jau pēc laika iznācis ar melnu maisu. Šāds skats 38 gadus vecajam vīrietim šķitis aizdomīgs, tādēļ nekavējoties izsaucis policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policisti Brīvības ielā aizturēja aizdomās turamo personu – 1981. gadā dzimušu vīrieti –, kurš, uzlaužot slēdzeni, no šķūnīša bija nozadzis motorlaivas dzinēju un ielicis melnā maisā. Aizturētais tika nogādāts Rīgas Teikas iecirknī, kur noskaidrots, ka viņš jau iepriekš sodīts par zādzībām.

Policisti noskaidroja cietušo personu un viņu informēja par notikušo zādzību, pēcāk atdodot arī nozagto motorlaivas dzinēju.

Šobrīd pret aizturēto ir uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot telpā un mantas tīšu bojāšanu.

Policija izsaka pateicību drosmīgajam 1978. gadā dzimušajam vīrietim, kurš sekoja aizdomīgajai personai un palīdzēja atklāt zādzību un notvert ļaundari.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas