Annenieku pagastā nodeg privātmāja; aizdomas par ļaunprātīgu dedzināšanu

0 komentāri

Pagājušajā naktī liesmas izpostījušas kādu privātmāju Dobeles novadā. Mājas saimnieks pieļauj, ka viņa prombūtnes laikā ēkā viesojušies ļaundari.

Netālu no Anneniekiem mazu gabaliņu no ceļa ir dzīvojamā māja, kuru pirms 14 gadiem nopircis kāds vīrietis. Viņš no darba un dzīves Rīgā pārvācies uz laukiem, paņēmis bankā kredītu un lēnām sācis namu atjaunot, lai tas kļūtu par omulīgu vietu, kur sagaidīt un pavadīt vecumdienas.

Taču pagājušajā naktī, kad saimnieks pats bijis darbā, ēka pēkšņi aizdegusies un degusi tik pamatīgi, ka notiekošo pamanījuši garāmbraucēji un sazvanījuši glābējus.

Mājas saimnieks par notikušo uzzinājis vien no rīta. Spēcīgās liesmas namu izpostījušas pilnībā.

Ienaidnieku vismaz kaimiņu vidū mājas īpašniekam nav, taču viņš kādreiz strādājis policijā. Vīrietis pieļauj, ka notikušais varētu būt atriebība viņam par darbu, ko viņš kādreiz veicis.

Toreiz, deviņdesmitajos gados viņš strādājis ar dažnedažādiem cilvēkiem un droši vien viņa darbs ietekmējis ne viena vien likumpārkāpēja turpmāko dzīvi. Taisnība tā vai nē – to tagad jānoskaidro likumsargiem.

Vairāk skatieties pievienotajā video.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas