Alkohola “iznomātājiem” draud bargs naudas sods

0 komentāri

Lai gan iepriekš medijos izskanējis, ka alkohola iznomāšana traktējama kā likuma apiešana un sodu šiem iznomātājiem piemērot nav iespējams, tas neatbilst patiesībai,. Policija pēc kontrolpirkuma veikšanas ir uzsākusi administratīvo lietu un šim uzņēmumam var piemērot vairāku simtu eiro naudassodu.

Uzreiz pēc tam, kad Bauskā parādījās reklāmas bukleti un automašīna, uz kuras virsbūves bija izvietota informācija par iespēju nomāt alkoholu naktīs, Bauskas iecirkņa darbinieki uzsāka pārbaudi. Pāris dienas vēlāk – 14.jūlija vakarā policisti veica kontrolpirkumu un paskaidrojumu sniegšanai iecirknī nogādāja alkohola piegādātāju – kurjeru.

Šobrīd par ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu, kā arī par čeka neizsniegšanu ir uzsākta administratīvā lietvedība, par pirmo pārkāpumu likumā juridiskām personām paredzēts 70.00 – 7100.00 eiro naudas sods, bet par čeku neizsniegšanu paredzēts līdz divsimt eiro liels naudas sods.

Valsts policija un Valsts ieņēmumu dienests atgādina, ka saskaņā ar Civillikumu lietas, ko nevar lietot citādi kā vien patērējot, nevar izīrēt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas