Aktivizējušies jauni, daudz nekaunīgāki krāpnieki. Policija aicina uzmanīties

0 komentāri

Pēdējā laikā aktivizējušies dažādi krāpnieki, kuri izmanto vairākas sen zināmas metodes un shēmas, lai izspiestu no cilvēkiem naudu, brīdina Valsts policija.

Likumsargi reģistrējuši vairākas epizodes, kad krāpnieki nomet maku vai maisiņu ar naudu. Sagaidot, kad izvēlētais upuris to paceļ, viņš tiek informēts, ka makā vai maisiņā trūkst naudas, tādēļ upurim liek šo summu samaksāt, vai arī mantu pārbaudes laikā tiek nozagtas viņa personiskās mantas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat reģistrētas vairākas epizodes, kad krāpnieki piedāvā iegādāties noteiktas firmas traukus, kurus pēc tam it kā var nodot veikala pārstāvniecībā un saņemt par tiem lielāku naudu, tādējādi it kā gūstot peļņu.

Atgādinām, ka krāpnieki izmanto dažādas metodes un iepriekš izraugās savus upurus, tādēļ aicinām ikvienam būt uzmanīgam un aizdomās par krāpniecības gadījumiem noteikti ziņot policijai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas