Aizvadītajā diennaktī degušas trīs automašīnas un pirtis

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī Rīgā degušas trīs automašīnas, valstī – vairākas pirtis, bet Vidzemē ar tvana gāzi saindējušies bērni, vēsta Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD).

Vienas automašīnas degšanas platība bijusi četri kvadrātmetri, bet pārējo – aptuveni divi kvadrātmetri. Vēl viens spēkrats 0,2 kvadrātmetru platībā dedzis Cēsīs. Kopumā VUGD vakar saņēmis 44 izsaukumus, no kuriem 23 bijuši saistīti ar ugunsgrēkiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

 Vakar nodegušas vai ugunsgrēkos stipri bojātas arī vairākas pirtis

Aizvadītajā diennaktī ugunsgrēkos Latvijā nodegušas vai stipri bojātas vairākas pirtis.

Rugāju novadā degusi pirts 30 kvadrātmetru platībā, Daugavpils novadā – 12 kvadrātmetru, bet Rīgā – piecu kvadrātmetru platībā, papildus degot arī malkai trīs kubu apjomā.

Vidzemē ar tvana gāzi saindējušies divi bērni

Vakar Vidzemē ar tvana gāzi saindējušies divi bērni – deviņus gadus vecs puika un četrus gadus veca meitene. Mājā, kur bērni atradušies, par agru aizvērts krāsns aizbīdnis, tāpēc izplatījusies tvana gāze. Abi bērni nogādāti slimnīcā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas