Aizvadīta viena no traģiskākajām nogalēm šovasar, secina mediķi un glābēji

0 komentāri

Latviju šajās dienās skāris pamatīgs karstuma vilnis, un diemžēl tam ir bijušas traģiskas sekas. Brīvdienās ūdenstilpnēs ir noslīkuši seši cilvēki, bet vēl vairākiem nācies saskarties ar pārkaršanu.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste norāda, ka bez noslīkušajiem ir arī vēl divi cilvēki, kas pazuduši bez vēsts un glābējiem ir nepatīkamas aizdomas, ka arī viņu pazušana ir saistīta ar nelaimes gadījumiem uz ūdens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Skaties video:

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Sanita Malēja norāda, ka aizvadītajās brīvdienās mediķiem ir bijis daudz darba, kas saistīts ar iedzīvotāju vēlmi uzturēties ārā un doties peldēties.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas