Aizturēti kārtējie kukuļdevēji; policija pievērš pastiprinātu uzmanību

0 komentāri
Aizturēti kārtējie kukuļdevēji; policija pievērš pastiprinātu uzmanību
FOTO: LETA

Pirmdien, 9. februārī, ap pulksten 16.23 Rīgā, Aspazijas bulvārī, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Renault, kuras vadītājs novietoja automašīnu stāvvietā, kas paredzēta invalīdiem, bez invalīdu stāvvietu izmantošanas kartes. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1961. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 15 eiro kukuli.

Savukārt otrdien, 10. februārī, ap pulksten 23.45 Rīgā, Lubānas un Andreja Saharova ielas krustojumā, Ceļu policijas darbinieki apturēja automašīnu Ford Mondeo, kuras vadītājs neievēroja ceļa zīmi un veica neatļautu kreiso pagriezienu. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1961. gadā dzimušais automašīnas vadītājs policistam deva 20 eiro kukuli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par abiem gadījumiem policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Šogad Rīgas reģionā aizturēti jau septiņi autovadītāji, pret kuriem sākti kriminālprocesi par kukuļa došanu ceļu policistam.

Atgādinām, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pievērsīsim pastiprinātu uzmanību ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus. Kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas