Aiztur zagļus, pie kuriem atrasti vairāku automašīnu spoguļi

0 komentāri

Šīs nedēļas sākumā Rīgas Centra iecirknī vērsās vīrietis, kurš informēja par maijā notikušu zādzību – no viņam piederošas automašīnas nozagts fotoaparāts. Iepriekš vīrietis nebija pamanījis, ka fotoaparāts pazudis. Policisti izmeklēšanas laikā operatīvi noskaidroja iespējamās vainīgās personas.

Vakar likumsargi aizturēja 1980. gadā dzimušu vīrieti un 1972. gadā dzimušu sievieti, kuri atzina savu vainu pastrādātajā noziegumā. Policisti pie aizturētajām personām atrada arī vairākus automašīnu spogulīšus, kuru izcelsme šobrīd tiek skaidrota.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Abi aizturētie jau iepriekš bija sodīti par šāda veida noziegumiem. Nozagtais fotoaparāts ir atgūts, savukārt pret garnadžiem uzsākts kriminālprocess par zādzību, iekļūstot transportlīdzeklī.

Tāpat vasaras laikā Centra iecirknis bija reģistrējis vairākas automašīnu spogulīšu zādzības. Izmeklēšanas laikā policisti noskaidroja iespējamās vainīgās personas un pirms divām nedēļām aizturēja 1983. gadā dzimušu sievieti, bet vakar – 1977. gadā dzimušu vīrieti.

Abi aizturētie ļaundari, kuri jau iepriekš bija sodīti par līdzīgiem noziegumiem, atzina savu vainu spogulīšu zādzībās. Nozagtie spogulīši tika atgūti, savukārt par zādzību grupā ir uzsākts kriminālprocess.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas