Aiztur vīrieti, kurš draudējis uzspridzināt Slokas staciju

0 komentāri

Valsts policija otrdien saņēma informāciju, ka Slokas dzelzceļa stacijā ir ievietots spridzeklis, un veica stacijas evakuāciju. Persona, kas izteikusi šos draudus, tagad aizturēta.

Otrdien Valsts policijas Jūrmalas iecirknis uz Slokas staciju nosūtīja ievērojamu skaitu policijas darbinieku, kas norobežoja un vadīja evakuāciju. Tajā pašā laikā uz notikuma vietu devās pretterorisma vienības OMEGA sapieri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc divu stundu ilga darba OMEGA sapieri konstatēja, ka stacijas ēkā un tās teritorijā nav sprādzienbīstamu ietaišu un tika atjaunota dzelzceļa stacijas darbība un vilcienu satiksme.

Pulksten 19:20 Jūrmalas iecirkņa Kriminālpolicijas darbinieki, veicot operatīvās darbības, noskaidroja iespējamo vainīgo personu. Uz aizdomu pamata likumsargi aizturēja kādu 1985. gadā dzimušu vīrieti. Viņš bija stiprā alkohola reibumā un tika nogādāts atskurbtuvē.

Par apzināti nepatiesu paziņojumu sniegšanu par sprāgstošas vai spridzināmās ietaises ievietošanu draud kriminālatbildība.

Foto: Facebook/Valsts policija

Foto: Facebook/Valsts policija

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas