Aiztur jauniešus, kuri no komercbankas centušies izkrāpt 10 000 eiro

0 komentāri

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicija vakar Rīgā aizturējusi trīs jauniešus, kas no kādas komercbankas mēģinājuši izkrāpt kredītus 11 tūkstošu eiro apmērā, izmantojot viltotas bankas kontu izdrukas.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes darbinieki saņēma informāciju no kādas komercbankas par to, ka vairākas personas aprīļa beigās, iespējams, ir nelikumīgi mēģinājušas no bankas saņemt kredītus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bankas darbinieki norādīja, ka kredītus vairāku tūkstošu eiro apmērā pieprasīja trīs personas, uzrādot viltotas bankas konta izdrukas, kas apliecina gūtos ienākumus.

Pirmais gadījums fiksēts 23. aprīlī, kad kāds jaunietis, uzrādot it kā citas bankas konta izdruku, pieprasījis kredītu 3000 eiro apmērā, savukārt vēl pēc dažām dienām divi citi jaunieši, uzrādot ļoti līdzīgas kontu izdrukas, pieprasījuši kredītus attiecīgi 3000 un 4000 eiro apmērā.

Bankas darbinieki, pamanot acīmredzamas, aizdomīgas līdzības iesniegtajās kontu izdrukās, konstatēja, ka tās, iespējams, ir viltotas. Par notikušo nekavējoties tika informēta policija.

Veicot izmeklēšanu un sankcionētu kratīšanu, Rīgas reģiona Kriminālpolicija pie viena no jauniešiem izņēma datoru, kurā konstatēja failus ar tiem pašiem dokumentiem, kas visos trīs gadījumos tika iesniegti bankai.

Pārbaudot dokumentos norādīto informāciju, policija konstatēja, ka tā neatbilst patiesībai un izdrukas ir viltojumi.

Saistībā ar notikušo ir aizturēti divi 1995. gadā dzimuši un viens 1996. gadā dzimis jaunietis. Policijā uzsākts kriminālprocess par krāpnieciskām darbībām personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās.

Jaunieši iepriekš nav tiesāti. Pašlaik savu vainu izdarītajā noziegumā viņi atzīst. Kriminālprocesā turpinās izmeklēšana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas