Aiztur cigarešu un narkotiku pārvadātājus

0 komentāri

Maldīgi domāt, ka Latvijai ir grūtības tieši ar Austrumu robežas nosargāšanu. Piemēram, kontrabandistus robežsargi notver visā valstī teju katru dienu, turklāt pat tādās vietās, kur mežs jau pārvēršas īstos džungļos.

Īsti narkokurjeri jau sen zina, ka apreibinošu vielu iepakošana prezervatīvos un termosos ir tikai sevis mānīšana, ka vestā prece ir drošībā un robežsardzes suns to nesaodīs. Faktiski, ja narkotikas netiek norītas, citāda to transportēšana pāri robežai ir laimes spēle, kura bieži vien beidzas ar aizturēšanu un cietumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ludzas novada, Briģu pagastā meža biezoknī robežsardzes specvienība notvēra kādu lietuvieti, kurš no mežā izveidota slēpņa uz mašīnu stiepa kastes ar cigaretēm.

Aizturēšanas vietā konfiscēti 300 000 cigarešu ”Premjer” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes markām. Aizdomās turamais 51 gadu vecais vīrietis nodots policistu rokās.

Vairāk skatieties LNT raidījuma ”Degpunktā” sižetā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas