Aizkustinoši! Suns pēc saimnieka nāves uzticīgi gaida viņu Daugavas krastā

0 komentāri

Suņi ir tās dzīvās radības, kas, neskatoties ne uz ko, spēj mīlēt un nenodot savus tuvos ne vien dzīves laikā, bet arī pēc cilvēka nāves. Šis būs stāsts par kādu Daugavas malā atrastu suni, kurš acīmredzot izmisīgi gaidīja krastā atgriežamies saimnieku…

Iespējams, kāda noslīkuša makšķernieka mīlulis tagad nonācis Mežavairogu patversmē. Dzīvnieks atrasts Daugavas krastā pie Rīgas HES bezspēkā gaudojam ūdens virzienā, kas ir skaidra norāde, ka noticis kas slikts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja jums attēlos redzamais sunītis šķiet pazīstams, dodiet ziņu Mežavairogu patversmei! Varbūt šo četrkājaino draugu kāds tuvinieks izmisīgi meklē. Mežavairogu patversmi jūs varat sazvanīt pa tālruni: 29256261.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas