Aizkraukles pusē pazudis vīrietis; radinieki lūdz sabiedrības palīdzību

0 komentāri

Aizkraukles pusē, Neretas novadā, pazudis kāds 1949. gadā dzimis vīrietis. Radinieki ir izmisumā un lūguši palīdzību gan policijai, gan brīvprātīgajiem, gan sabiedrībai. Ja esi redzējis šo vīrieti – ziņo!

1949. gadā dzimušais Jevgēņijs Kamišovs pazudis 6. decembrī – viņš izgāja no savas dzīvesvietas Neretas novada Neretas pagastā un līdz šim brīdim viņa atrašanās vieta nav zināma. Jevgēņija radi lūdz palīdzību arī mums – cilvēku meklēšanas organizācijas bezvests.lv brīvprātīgajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vīrieša pazīmes – augums 175 centimetri, kalsnas miesas uzbūves, vidēja garuma sirmi mati. Pazušanas dienā viņš bija ģērbies brūnas krāsas ādas jakā, zilās džinsu biksēs, kājās melnas kurpes.

Ja kāds ir redzējis šo vīrieti – zvaniet uz tālruņa nr. 110 vai Bezvests.lv – 22 084 084.

Foto: Valsts policija

Foto: Valsts policija

 

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas