Aizkrauklē ar beisbola nūju un kruķi nosit paziņu

0 komentāri

Policija atšķetinājusi noziegumu, kas pirms trim nedēļām, astotajā martā, noticis Aizkrauklē. Proti, kādā no Lāčplēša ielas daudzstāvu namu dzīvokļiem ap pulksten pieciem dienā notikusi nežēlīga slepkavība – ar beisbola nūju un kruķi līdz nāvei piekauts jauns vīrietis.

8. martā Aizkrauklē Sieviešu dienas svinības beidzās pavisam bēdīgi. Iedzeršanas laikā sakāvušies divi pudeles brāļi. Par sievietēm, vai par veciem parādiem, precīzi nav skaidrs, taču fakts kā tāds, ka viens no konfliktā iesaistītajiem dabūjis tik smagas traumas, ka pa ceļam uz slimnīcu miris neatliekamās palīdzības mašīnā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lāčplēša ielas nama iedzīvotāji Degpunktā komandai stāsta, ka 8. martā ap pulksten 17.00 nekādu traci pirmā stāva kaimiņu dzīvoklī nav dzirdējuši. Iepriekš gan ballītes situšas augstu vilni, pat neskatoties uz to, ka dzīvokļa saimnieks ir invalīds un knapi pārvietojas tikai ar kruķu palīdzību.

Izrādās nežēlīgajā noziegumā dzīvokļa saimnieks nav iesaistīts. Saplūkušies divi ciemiņi. Sitējs jau ciemos ieradies ar beisbola nūju azotē un ātri vien uzsācis traci. Kad nūja izmērcēta asinīs jau slīdējusi ārā no rokām, sišana turpināta ar saimnieka kruķi.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas