Aizdomās par divu mazuļu piekaušanu tiek turēts bērnu tēvs, vēsta raidījums

0 komentāri

Pagājušajā piektdienā Bērnu slimnīcā ievests gadu vecs zēns un divus gadus veca meitene – brālis un māsa. Abi mazuļi tikuši piekauti un to izdarījuši vecāki, tāda bijusi sākotnējā informācija, ko policijai sniegusi kāda ģimenes paziņa.

Bērnu mātei aizgādības tiesības ar bāriņtiesas lēmumu bija atņemtas jau iepriekš, savukārt tēvam tās šobrīd ir ierobežotas uz laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šajā jautājumā par turpmāko lems bāriņtiesa, taču Degpunktā rīcībā esošā informācija liecina, ka aizdomās par vardarbību pret bērniem pašreiz tiek pārbaudīts tieši ģimenes galva, kurš ir agrāk sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Jau vēstīts, ka 5. februārī Rīgas Zemgales iecirknī saņemta informācija no medicīnas iestādes par to, ka slimnīcā nogādāti divi mazgadīgi bērni ar miesas bojājumiem. Slimnīcā policisti noskaidroja, ka 2013. gadā dzimušai meitenei un 2015. gadā dzimušajam zēnam konstatēti ķermeņa sasitumi.

Lai arī sākotnēji tika pieļauta iespēja, ka bērni varētu būt cietuši no seksuālas vardarbības, mediķiem veicot detalizētāku miesas bojājumu apskati, šī informācija, par laimi, neapstiprinājās. Bērni šobrīd jau izrakstīti no slimnīcas un nodoti krīzes centra speciālistu aprūpē.

Lai noskaidrotu notikušā apstākļus, Valsts policija uzsākusi kriminālprocesu un veiks izmeklēšanu saistībā ar iespējamiem noziedzīgiem nodarījumiem pret personas veselību.

Bērnu mātei aizgādības tiesības ar bāriņtiesas lēmumu bija atņemtas jau iepriekš, savukārt tēvam tās pašlaik uz laiku ir ierobežotas. Šajā jautājumā par turpmāko lems bāriņtiesa.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas